CARDBACKS, ca 70 st, X-men, Turtles samt Spider-man.

4296310. CARDBACKS, ca 70 st, X-men, Turtles samt Spider-man.

Ca20x30 cm.

Slitage, skador. Dubletter kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca20x30 cm.

Antal besök: 194