JESÚS PABLO CAMARGO. Landskap.

4296274. JESÚS PABLO CAMARGO. Landskap.

Akvarell på papper
Signerad och daterad 1992
17x17,3 cm.

I gott skick. Det har inte granskats utanför ramen. Målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Akvarell på papper
Signerad och daterad 1992
17x17,3 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - A
Antal besök: 60

Andra intressanta föremål