PARTI GLAS, bland annat skål på fot samt champagnestrutar.

42962. PARTI GLAS, bland annat skål på fot samt champagnestrutar.

Skål på nysilver fot.
6 champagnestrutar med blomdekor.
4 vattenglas med växtdekor.
4 whiskyglas Iittala.
1 vattenglas + 5 madeiraglas med blomdekor.
16 likörglas med fågeldekor.
Höjd 8,5 - 26,5 cm.

Slitage. Obetydlig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål på nysilver fot.
4 vattenglas med växtdekor.
4 whiskyglas Iittala.
16 likörglas med fågeldekor.
Höjd 8,5 - 26,5 cm.

Slitage. Obetydlig nagg.

Antal besök: 959