KNAPP, brons/järn, 1500/1600-tal.

429617. KNAPP, brons/järn, 1500/1600-tal.

Diameter 35 mm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 mm.

Åldersslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 593