JOHAN WAHLSTRÖM. Komposition med gubbar, färglitografi, signerad och numrerad 19/25.

429601. JOHAN WAHLSTRÖM. Komposition med gubbar, färglitografi, signerad och numrerad 19/25.

44x42 m
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x42 m
Oramad.

Antal besök: 1 464