LAVOAR, furu, 1900-talets början.

4295867. LAVOAR, furu, 1900-talets början.

Längd 78, bredd 52, höjd 108 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 266