BORDSALTARE, 1800-tal.

BORDSALTARE, 1800-tal.
429580. BORDSALTARE, 1800-tal.

Pärlbroderi med dekor av Guds lamm i valnötsram, ställbar. 43 x 48 cm.

Dekorskador, pärlbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekorskador, pärlbortfall.

Antal besök: 590