VÄSKA, Trout bag, Mulberry.

429562. VÄSKA, Trout bag, Mulberry.

Brun/oliv scotchgrain med ljusbruna detaljer i läder.
Beslag i gulfärgad metall. Två fack framtill. Insidan etikettmärkt "MULBERRY COMPANY MADE IN ENGLAND". På sidan plakett i metall: Med logo och Reg. nr. 233224. Ca 36 x 33 cm

Dustbag medföljer.

Bruksslitae. Skador på läder i hörn, ställvis hårdare slitage.

Dustbag medföljer.

Antal besök: 5 574