VASER, 3 st, lergods, Sydamerika.

4295590. VASER, 3 st, lergods, Sydamerika.

Höjd ca 17- 29 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17- 29 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 274