CARL LJUNGSTRÖM. "Ärtsångare" Olja på duk. Signerad.

429541. CARL LJUNGSTRÖM. "Ärtsångare" Olja på duk. Signerad.

Titel a tergo.
38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Titel a tergo.
38 x 46 cm.

Antal besök: 782