MARCELLE CAHN. Komposition, teckning, signerad och daterad 1925.

429534. MARCELLE CAHN. Komposition, teckning, signerad och daterad 1925.

13x20,5 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

13x20,5 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 237