OFFSETTRYCK, 2 st. Engelska motiv, 1900-tal.

4295148. OFFSETTRYCK, 2 st. Engelska motiv, 1900-tal.

Mått med ram ca: 45x55 cm.
Bildmått ca: 29x39 cm.
Träram med skyddsglas.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca: 45x55 cm.
Bildmått ca: 29x39 cm.
Träram med skyddsglas.

Bruksskick.

Antal besök: 65