MÖBLER, 4 delar, laserade.

MÖBLER, 4 delar, laserade.
4295048. MÖBLER, 4 delar, laserade.

2 st stolar ca 45 x 42 cm, 90 cm hög
Karmstol ca 51 x 57 cm, 89 cm hög
Sängbord med lös stenskiva ca 40 x 35 cm, 76 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken, smuts, färgskav. Löst tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 178