SKÄNK / SKÅP, 1940/50-tal.

SKÄNK / SKÅP, 1940/50-tal.
4294922. SKÄNK / SKÅP, 1940/50-tal.

Höjd: ca 115 cm.
ca 160 x 45 cm.

Bruksslitage.
Mindre fanerskada. Repor.
Fästen till hyllplan saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 115 cm.
ca 160 x 45 cm.

Bruksslitage.
Mindre fanerskada. Repor.
Fästen till hyllplan saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 504