VÄGGUR, trä, Junghans, 1900-tal.

4294711. VÄGGUR, trä, Junghans, 1900-tal.

Diameter ca 38 cm.
Djup ca 12 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38 cm.
Djup ca 12 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 255