LEIF BROBERG. Midsommar.

LEIF BROBERG. Midsommar.
4294682. LEIF BROBERG. Midsommar.

Olja på duk, 104,5 x 75cm, rammått 107 x 77 cm. Signerad och daterad LB 74.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 255