BLOMSTERBORD, glas, smide, 1950/60-tal.

429463. BLOMSTERBORD, glas, smide, 1950/60-tal.

Höjd 61 cm, längd 91 cm, djup 25 cm.
Vitlackerad benställning , glasskiva i texturerat mönster.

Bruksskick, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 093