TAKLAMPA, krom, plast och glas, 1960/70-tal.

429452. TAKLAMPA, krom, plast och glas, 1960/70-tal.

Höjd 33 cm. Diameter ca 50 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 726