STÄD / AMBOLT, 1800/1900-tal.

STÄD / AMBOLT, 1800/1900-tal.
4294511. STÄD / AMBOLT, 1800/1900-tal.

Vikt ca 30kg.
47x18x22cm.

Bruks -/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 30kg.
47x18x22cm.

Bruks -/åldersslitage.

Antal besök: 385