HINK, med lock, koppar.

HINK, med lock, koppar.
4294477. HINK, med lock, koppar.

höjd 28 cm.

bruksslitage, småbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 28 cm.

bruksslitage, småbucklor.

Antal besök: 123