JEAN-GUY BEERNAERT. Vy över Antwerpen, olja på duk, sigernad.

4294371. JEAN-GUY BEERNAERT. Vy över Antwerpen, olja på duk, sigernad.

Rammått 65x75,
bildmått 49x59 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 65x75,
bildmått 49x59 cm.

Antal besök: 168