BYRÅ, 18/1900-tal.

BYRÅ, 18/1900-tal.
429401. BYRÅ, 18/1900-tal.

Längd 87 cm
Bredd 49 cm
Höjd 105 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
429401. BYRÅ, 18/1900-tal.

Längd 87 cm
Bredd 49 cm
Höjd 105 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 497