MATSALSMÖBEL, äpplet, tidigt 1900-tal.

429380. MATSALSMÖBEL, äpplet, tidigt 1900-tal.

Bord
Längd ca 120 cm
Bredd 97 cm
Höjd ca 74 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning..

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Längd ca 120 cm
Bredd 97 cm
Höjd ca 74 cm.

Antal besök: 1 525