BORD med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

429375. BORD med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 110 cm
Bredd 53 cm
Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm
Bredd 53 cm
Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 725