OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. COLLAGE, textil, signerad MB.

4293656. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. COLLAGE, textil, signerad MB.

Rammått 134 x 78,5 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 134 x 78,5 cm.

Antal besök: 180