ADI HOLZER. Olja på duk.

ADI HOLZER. Olja på duk.
4293449. ADI HOLZER. Olja på duk.

Man med fågel, signerad 30x30 cm, totalmått 33,5x33,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 212