PARTI KONSTGLAS, tema grönt och brunt, 1900-tal.

429336. PARTI KONSTGLAS, tema grönt och brunt, 1900-tal.

20 delar. Högsta höjd ca 22,5 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 800