SATSBORD, 3 delar, Italien, 1900-tal.

429326. SATSBORD, 3 delar, Italien, 1900-tal.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Största bord ca. 51, bredd 34, höjd 60 cm.

Slitage, repor, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 706