SKÅL samt SKULPTUR, stenmaterial, bla Olov Nilsson, Gotland.

4293244. SKÅL samt SKULPTUR, stenmaterial, bla Olov Nilsson, Gotland.

Skulptur familj höjd 39 cm
Skål diameter ca 30 cm, signerad ON.

Repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulptur familj höjd 39 cm

Repor förekommer.

Antal besök: 317