PETER DAHL. Färglitografi.

PETER DAHL. Färglitografi.
4293225. PETER DAHL. Färglitografi.

Kärlek II, 38x34 cm, totalmått 50x46 cm
Numrerad 16/90.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 16/90.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 253