GLASFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

4292965. GLASFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

Höjd 14-29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-29 cm.

Bruksslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 113