BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Väntar flicka.

429291. BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Väntar flicka.

Olja på duk, signerad nere till vänster, med bekräftelse från konstnärens änka och verk nr.:104, från konstnärsgården,
111 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

111 x 61 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 018