HALSKEDJA 14k guld med hjärtformat HÄNGE 18k guld med diamanter. Tot vikt 5,6g.

42928. HALSKEDJA 14k guld med hjärtformat HÄNGE 18k guld med diamanter. Tot vikt 5,6g.

Halskedja, 14k, stmpl 585 samt otydlig stämpel, längd ca 40 cm, vikt 2,1g.
Hänge, 18k, med infattade mindre diamanter, stmpl 750 kattfot, höjd ca 18 mm, vikt 3,5g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 850