KAKELPLATTOR, 2 st, 1800-tal.

KAKELPLATTOR, 2 st, 1800-tal.
4292762. KAKELPLATTOR, 2 st, 1800-tal.

Mått 13x12 cm, 13x13 cm.

Slitage och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 13x12 cm, 13x13 cm.

Slitage och mindre skador.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 138