TAKKRONA, med prismor, 1900-tal.

4292682. TAKKRONA, med prismor, 1900-tal.

Dia ca 45 cm, höjd ca 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dia ca 45 cm, höjd ca 25 cm.

Slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 182