HERMAN KÄHLER. Vas, keramik, Danmark. Signerad.

4292604. HERMAN KÄHLER. Vas, keramik, Danmark. Signerad.

Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 378