OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, gips, Frankrike, otydlig gjutarstämpel.

429228. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, gips, Frankrike, otydlig gjutarstämpel.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Föreställande Pan. Höjd ca. 57 cm.

Slitage, lagning på arm, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631