Olja på duk, Joseph Magnus Stäck, signerad I M Stäck, Munchen daterad 1843.

4292244. Olja på duk, Joseph Magnus Stäck, signerad I M Stäck, Munchen daterad 1843.

58x79 cm (bildstorlek)
78x98 cm (ramstorlek).

Krackelering
Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

58x79 cm (bildstorlek)
78x98 cm (ramstorlek).

Krackelering
Mindre färgbortfall.

Antal besök: 387