YTTERFODER, konstmassa, 1900-tal.

4292187. YTTERFODER, konstmassa, 1900-tal.

I form av tax.

Längd ca 67 cm. Bredd ca 20 cm. Höjd ca 37 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Mindre avslag undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av tax.

Antal besök: 251