SIDEBOARD, rustik, 1900-tal.

SIDEBOARD, rustik, 1900-tal.
4292161. SIDEBOARD, rustik, 1900-tal.

Metallbeslag.
Längd ca 140, bredd 44, Höjd 87 ca.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metallbeslag.

Bruksslitage.

Antal besök: 183