VINGLAS/POKAL, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.

429213. VINGLAS/POKAL, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.

Höjd23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 181