Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
VINGLAS/POKAL, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.
429213. VINGLAS/POKAL, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.
Höjd23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd23 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 055