BRASVERKTYG PÅ STÄLL, 5 delar, mässing, 1900-tal.

4291964. BRASVERKTYG PÅ STÄLL, 5 delar, mässing, 1900-tal.

Ställ, krok, borste, tång och skyffel.
Höjd: 71 cm.

Bruksslitage och ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 71 cm.

Bruksslitage och ytsmuts.

Antal besök: 142