CHANEL. Brosch, metall.

CHANEL. Brosch, metall.
4291933. CHANEL. Brosch, metall.

Form av ikonsk CC-logotyp. Guldfärgad.
Märkt samt serienumrerad. I dustbag (Chanel).

Längd ca 4,5 cm.
Höjd ca 3 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 4,5 cm.
Höjd ca 3 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 287