SCHATULL med flaskor, 1800-tal.

4291898. SCHATULL med flaskor, 1800-tal.

Senare flaskor. Schatullets mått 28 x 13 x 18 cm.

Senare flaskor. Bruksslitage, några fanerskador, saknar nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 225