4291796. 1960-talets skänk.
4291796. 1960-talets skänk.
1960-talets skänk, rektangulär kaross med fyra låsbara dörrar - var och en med en dörr till vänster och höger med en dubbeldörr i mitten, fyra nycklar tillgängliga, utrustade med hyllor och lådor inuti,
Mått ca.: h. 84,5 cm, B 240 cm, djup 46 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på ställen repor, gnidning och stötar, partiella fläckar och missfärgning.