HYLLOR, stringtyp, 1950/60-tal.

429174. HYLLOR, stringtyp, 1950/60-tal.

3 st hyllplan, längd 72,5 djup 19,5 cm.
2 st gavlar i lackerad metall, höjd 93 cm, djup 21,5 cm.
2 st gavlar i lackerad metall, höjd 75,5 cm, djup 18 cm.

Hyllplan klädda med akryltextil med skada, bruksslitage, nött färg på gavlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 295