EDITH GERT. LÄSANDE KVINNA.

EDITH GERT. LÄSANDE KVINNA.
4291662. EDITH GERT. LÄSANDE KVINNA.

Olja på duk, signerad, 60x71 cm. Ramens mått ca 77x87 cm.

Edith Gert (1906–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Edith Gert (1906–1983)

Antal besök: 430