KNUT ERIK NILSSON. KAROLIN TILL HÄST.

4291621. KNUT ERIK NILSSON. KAROLIN TILL HÄST.

Olja på duk, signerad, 53x84 cm. Ramens mått 68x98 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 260