SOFFBORD, trä, 1900-talets andra hälft.

4291567. SOFFBORD, trä, 1900-talets andra hälft.

135 x 75 cm, höjd 52 cm.

Färgfläckar och märken. Repor.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

135 x 75 cm, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 169