GOLVAS, porslin, Kina, 1900-tal.

429135. GOLVAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av figurscen, höjd ca 42,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 613